Partnerzy

BackBox jest wiodącym dostawcą inteligentnej automatyzacji dla wszystkich sieci i urządzeń zabezpieczających. BackBox zapewnia możliwość planowania automatycznych zadań związanych z tworzeniem kopii zapasowych, bezpiecznym przechowywaniem i przywracaniem wszystkich konfiguracji urządzeń zainstalowanych w sieci.

CISCO to światowy lider rozwiązań sieciowych na świecie. Produkuje, sprzedaje i wspiera rozwiązania z zakresu sprzętu sieciowego, telekomunikacyjnego, wideo, współpracy grupowej, centr przetwarzania danych i bezpieczeństwa sieciowego

Commvault dostarcza przedsiębiorstwom lepsze, bardziej efektywne kosztowo i zautomatyzowane rozwiązania do ochrony, zarządzania i dostępu do danych, pozwalające na wykorzystanie rzeczywistej wartości biznesowej danych i informacji.

CyberArk to cieszący się powszechnym zaufaniem ekspert w dziedzinie bezpieczeństwa kont uprzywilejowanych. Zaprojektowane od podstaw z myślą o bezpieczeństwie rozwiązanie CyberArk Privileged Account Security Solution to najbardziej wszechstronny i kompletny produkt do ochrony kont uprzywilejowanych, przeznaczony do wdrożeń zarówno w siedzibach firm, jak i w chmurze oraz w środowiskach OT/SCADA.

Esecure specjalizuje się w rozwiązaniach obejumujacych kwestie cyberbezpieczeństwa na poziomie organizacyjnym (biznesowym) oraz technicznym. Rozwiazanie SecureVisio, stworzone przez firme Esecurejest stale rozwijamy i dostosowane do wymagań klientów oraz obowiązków nakładanych na nich przez przepisy prawa i regulacje.

Extreme Networks to producent innowacyjnych rozwiązań sieciowych. W swojej ofercie posiada wysoce wydajne produkty dla routingu i przełączania, rozwiązania wspierające przetwarzanie danych, a także przeznaczane do WiFi. Producent oferuje systemy klasy SIEM, NAC oraz narzędzia monitorujące i zarządzające siecią, które zapewniają bezpieczeństwo w organizacji.

Fujitsu Technology Solutions jest największym dostawcą infrastruktur informatycznych. W oparciu o koncepcję dynamicznych infrastruktur firma oferuje pełną gamę produktów, rozwiązań oraz usług informatycznych, od systemów klienckich po rozwiązania dla centrów przetwarzania danych, infrastrukturę zarządzaną oraz udostępnianie infrastruktury w formie usługi.

F5 Networks specjalizuje się w dostarczaniu strategicznych punktów kontroli infrastruktury IT. Gwarantuje optymalizację wydajności, ochronę krytycznych z punktu.

GREYCORTEX to producent rozwiązań dedykowanych do monitorowania sieci oraz detekcji na podstawie jej pracy, wszelkich anomalii i incydentów pojawiających się w środowiskach IT. Firmę GREYCORTEX cechuje innowacyjność, dlatego do budowy swoich produktów wykorzystuje najnowsze technologię w postaci zaawansowanych silników AI/ML oraz modeli behawiorystycznych.

NetApp to czołowy dostawca rozwiązań do obsługi danych w chmurach hybrydowych
NetApp oferuje szeroką gamę usług przetwarzania danych, upraszczających zarządzanie aplikacjami i danymi w chmurze oraz w siedzibie przedsiębiorstwa, co pozwala przyspieszyć proces transformacji cyfrowej. Pomaga przedsiębiorstwom z całego świata w pełni wykorzystywać zgromadzone dane, rozszerzać zakres kontaktu z klientami, zwiększać innowacyjność i optymalizować swoją działalność.

NUTANIX pionier rozwiązań hiperkonwergentnych. Twórca dedykowanej i kompletnej platforma do wirtualizacji, która integruje zasoby serwerowe i macierzowe w ramach małego, prostego we wdrożeniu i rozbudowie appliance’u 2U.

PaloAlto Networks jest producentem innowacyjnej platformy bezpieczeństwa (Security-Operating Platform), która została zaprojektowana i stworzona do zapewnienia pełnej widoczności ruchu, a dzięki natywnej integracji poszczególnych elementów pozwala w sposób automatyczny reagować jedynie na zagrożenia krytyczne co pozytywnie wpływa na zwiększenie poziomu bezpieczeństwa przy jednoczesnym obniżeniu kosztów utrzymania takiego systemu.

Pulse Secure jest producentem rozwiązań bezpieczeństwa obejmujących rozwiązania zdalnego dostępu raz pokrewne.

Quantum – lider przechowywania i zarządzania multimediami. Producent dostracza również uznane rozwiązania z zakresu pamięci masowej, które są idealnym komponentem dla infrastruktury chmurowej.
Największe firmy zajmujące się postprodukcją, transmisją video, produkcją video, projektowaniem graficznym i multimedialnym stawiają na Quantum.

Trend Micro chroni przedsiębiorstwa — począwszy od chmury, aż po urządzenia mobilne. Jako największy dostawca specjalizujący się wyłącznie w zabezpieczeniach i uznany lider w dziedzinie bezpieczeństwa serwerów i wirtualizacji, Trend Micro ma wyjątkowe możliwości pomagania firmom w maksymalnym wykorzystaniu zalet wirtualizacji i przetwarzania w chmurze.

VMware usprawnia cyfrową transformację biznesu, umożliwiając organizacjom zapewnianie lepszych doświadczeń klientom i optymalne wykorzystanie możliwości pracowników. Oprogramowanie VMware obsługuje modernizację aplikacji, chmurę, sieć, zabezpieczenia i cyfrowe miejsce pracy.